Kavitační liposukce

KAVITACE s vakuem

Ošetření naším přístrojem je momentálně nejefektivnější prostředek, jak se dlouhodobě zbavit tukových ložisek a celulitidy. Jedno ošetření trvá 20 – 40 minut a úbytek je viditelný již po prvním sezení. Četnost se opakuje dle individuálních problémů a dispozic klienta. Není nutné opakování. Zákrok je pociťován jako příjemná hřejivá masáž a je vhodný i pro muže.

Omlouváme se všem klientům, kteří očekávaní ceny na úrovni slevových portálů. Naše přístroje se pohybují v cenové relaci okolo milionu korun a nabízejí úžasné výsledky, na rozdíl od laciných strojů přivážených z Ćíny, kdy je efekt neznatelný či nulový.

Ošetření  je založeno na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku spojeného s vakuem, čímž se zásadně ve svých vlastnostech odlišuje od jiných ultrazvukových a dalších liposukčních technologií. Působením ultrazvukových vln dochází k rozkladu tukové tkáně, která je transportována do tkáňového moku a odváděna lymfatickým systémem z těla ven. Kavitační technologie umožňuje koncentrované energii nasměrovat do velmi specifické zóny uvnitř pacienta a je tak schopna rozvrátit podkožní tukové buňky, přičemž nechává kůži, vaskulární, nervovou a maskulární tkáň nezměněnou.

Nová technologie kavitaci s vakuem poskytuje řadu výhod. Vakuum znásobuje působení na kůži, stiskne ji pevně na aplikátor a tím poskytuje vysoce selektivní a bezpečného zacházení. Tato kombinace zajišťuje, že účinek kavitace zvyšuje působení pouze na podkožní tukové tkáně. Díky neustálému tlaku na kůži se zvyšuje účinnost ošetření, a přináší vynikající výsledky. A v neposlední řadě se riziko náhodného působení ultrazvuku se snížuje na minimum.

Po zničení tukové tkáně, tuk ve formě triglyceridu je vypouštěn do intersticiální tekutiny mezi buňkami, kde jsou enzymaticky metabolizovány do glycerolu a volných tukových kyselin. Vodou rozpustný glycerol je absorbován oběžným systémem a použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné tukové kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako každé jiné tukové kyseliny – včetně tukových kyselin z potravy. Proto je efekt trvalý a odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrátí.

Význam metody bezbolestné liposukce s vakuem však nespočívá v pouhém odstraňování neestetických tukových ložisek a celulitidy, ale i zkvalitnění a zrychlení metabolismu a tedy celkové regeneraci a ozdravení organismu.

Většina pacientů pozná viditelnou redukci obvodu po prvním ošetření, ale další ošetření pro ještě více dramatické ztenčení tuku a obvodu jsou doporučeny.

Během ošetření je možná zdarma konzultace o správné výživě.

 

Ceník bezbolestné liposukce pomocí kavitace

Foto z ošetření

Výhody kavitace s vakuem

Kontraindikace kavitace

Sedm důvodů proč pravě u nás

Zpevnění levé části zadečku bezprostředně po ošetření.