Sedm důvodů, proč kavitace právě u nás

1. Dlouhodobé zkušenosti

Jsme na trhu již devátý rok  a máme dlouhodobé zkušenosti a praxi. V současné době se objevilo mnoho nových salonů na bezbolestnou liposukci, kde si pořídili přístroj a očekávají, že přístroj za ně všechnu práci vykoná. Není to pravda. Je třeba přistupovat ke každému klientovi individuálně, každý jsme jedinečný, nejsme roboti, každé tělo je jiné. Je třeba poznat správné nastavení a intenzita, tak aby výsledek byl co nejefektivnější. A k tomu jsou třeba zkušenosti a praxe.

2. Kvalitní přístroj

Pracujeme s nejkvalitnějším přístrojem na trhu. Klienti u nás odcházejí s okamžitým průměrným úbytkem v jedné míře 2-4cm.
Současná nabídka strojů v ČR je široká a klienti se sami špatně orientují. Někteří klienti se svěřili, že si vyzkoušeli kavitaci i jinde a bylo to většinou s minimálním účinkem a bez okamžitého efektu.

3. Profesionální přístup

Před prvním ošetřením probíhá konzultace, která je samozřejmě zdarma. My i klient musíme vědět, že je vše v pořádku a klient může kavitaci podstoupit. Poradíme, kde začít a co bude mít největší efekt.

4. Individuální přístup

Každý klient by měl mít pocit, že je jedinečný. Nepotřebujeme se chlubit fotkami VIP klientů. Pro nás je důležitý každý klient, bez rozdílu věku, pohlaví či postavení.

5. Mezinárodní zkušenosti

Naše zkušenosti konzultujeme i s kolegy v zahraničí, tak aby ošetření bylo nejefektivnější podle posledních trendů

6. Pok aby ošetření bylo co nejefektivnější, podle posledních trendů.čet návštěv

Ihned po první návštěvě je výsledek patrný. Pokud klient chce efekt znásobit, může ošetření opakovat. Klienti se rádi chlubí, jak musí nahradit v šatníku velké velikosti za menší.

7. Nadělujeme

Každý klient si odnáší malý dárek, aby byl výsledek co nejlepší.