O nás

V současné době se u nás objevilo mnoho studií nabízející kavitaci. My působíme na našem trhu již deset let a mluví za nás naše výsledky a spokojení klienti. Nenechte se nalákat za výhodné ceny tam, kde nemají moc zkušeností. Šetříte svoje peníze. Pracujeme s nejmodernějším přístroji na trhu. Klient vždy odchází s naměřeným úbytkem. Měření se provádí před a bezprostředně po ošetření. Využijte nabízenou vysokou kvalitu za příznivé ceny.

Současný zaneprázdněný životní styl, nevhodné diety a nízká aktivita dramaticky zvyšuje počet obézních lidí. Striktní dieta, silná vůle a tvrdá dřina v tělocvičně může jistě pomoci redukovat váhu, ale trvalé tukové polštářky na stehnech, břichu, bocích a hýždích obvykle zůstávají. Roky bylo jediným řešením chirurgické odstranění tukových buněk, znamenající liposukci. Nyní existuje nová pokroková technologie, která umožňuje liposukci bez rizika a bez bolesti. Zní to jako úplný zázrak? Přijďte se přesvědčit o účinnosti této terapie!

Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce. Ošetření je vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň toto ošetření formuje postavu a odstraňuje celulitidu.

Jako první v České republice využíváme kavitaci spojenou s vakuem. Kavitace s vakuem poskytuje řadu výhod. Účinek kavitace se několikanásobně zvyšuje a působí pouze na podkožní tkáně.

Tento způsob ošetření nabízí neinvazivní, bezbolestnou, bezpečnou a rychlou alternativu k liposukcím. Břicho, boky, stehna, hýždě, kolena a předloktí mohou být konturovány bez anestezie, bez jizev a bez pooperačního období. Klienti mohou okamžitě po ošetření pokračovat v každodenním životě. Nedochází k post-léčebné bolesti a pokožka zůstává nedotčena.

Průměrný úbytek při jedné návštěvě je 2 – 8 cm tuku.

Ošetření není nutné opakovat, záleží na míře spokojenosti klienta. Pokud se rozhodnete pro opakování, je možné po 10 – 14 dnech. Může být i delší, dle možností klienta. Úbytek se nevrací, s každým další ošetřením se zvyšuje.

Pokud nedojde k úbytku na objemu ošetřované partie bude ošetření pro vás ZDARMA.

Foto z průběhu ošetření. Levá část je hotová a teď se jde na pravou polovinu