Kryolipolýza

Liposukce zmrazením

Kryo-lipolýza – rychle se vyvíjející estetická medicína hledá nové způsoby korekce postavy s ohledem na účinnost, šetrnost k lidskému tělu a rychlost působení. Podstatou mnoha lipolytických metod je destrukce tukových buněk. Ale pro dosažení požadovaného výsledku není nutné trápit tělo teplem. Místo mechanického tepelného a laserového působení přichází „kryoterapie“ nebo „studená terapie“.

Tato metoda, hojně využívaná dermatology při léčbě nežádoucích útvarů v lidském těle je nyní s velkým úspěchem přijímána také vedoucími klinikami estetické medicíny na celém světě. Stává se též velmi oblíbená mezi pacienty, kteří chtějí tvarovat svoji postavu a zbavovat se nežádoucího tuku.

Metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk,vedoucí ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření ( Apoptózu ). Po smrti apoptotických buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. V průběhu doby, přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se nemodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě , vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu.

Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože nereaguje na ochlazení, takže nedochází k jejímu poškození. Je to doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce, podložena klinickými studiemi.

Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný a bezpečný. Nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů . Při jediné aplikaci dochází k úbytku mezi 25-30% tukových buněk a to u každého jedince, přičemž výsledek je jednoznačně a prokazatelně viditelný již po jednom až dvou měsících a hlavně je trvalý.

Výsledky kryo-lipolýzy jsou srovnatelné s běžnou liposukcí.

Funkčnost unikátního přístroje je postavena na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň.

Přístroj se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích a je výraznou a účinnou alternativou k chirurgickému zákroku.

Již po prvním proceduře se množství podkožního tuku sníží o 22%, pak efekt narůstá v průběhu několika měsíců.

Omlouváme se všem potencionálním klientům, že nesdělujeme jména přístrojů na kterých pracujeme. Na trhu se v současné době objevilo několik přístrojů na bezbolestnou liposukci zmražením – kryolipolýzu. Bohužel konkurence tvrdí, že funguje jen ten jejich jeden jediný. Nevěřte tomu, nabízejí procedury za zbytečně vysoké ceny.

Trh s přístroji se vyvíjí. Jeden přístroj byl první a další následují s vylepšenou technologií, díky které je možné ošetřovat nejen bříško a boky, ale i další partie jako jsou nohy, ruce, zadeček, kolena. I počítač byl kdysi jeden a pak přišli další mnohem výkonější a modernější. Za naše studio mluví naše výsledky a spokojení klienti, kteří se vracejí a chtějí ošetření dalších partií.

 

Ceník bezbolestné liposukce pomocí kryolipolýzy

Kontraindikace u kryolipolýzy