Laserová liposukce

Nová revoluční neinvazivní metoda odstraňování nežádoucích tukových polštářků a tvarování postavy za použití nízkoúrovňového laseru.

U některých klientů až o 2 konfekční velikosti za 14 dní!

Umožňuje plošné ošetření větších (a více) partií najednou. Využívá paměťového efektu, buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům v celém těle. Technologie byla vyvinuta ve Spojených státech v roce 2001 a od roku 2008 se běžně využívá k bezbolestné liposukci.

Účinnost této metody byla prokázána klinickými studiemi. Průměrné úbytky u pacientů byly až 9 cm za 6 sezení.

Technologie byla vyvinuta ve Spojených státech. Následovaly jeho důkladné klinické zkoušky a studie. Během nich se mimo jiné prokázalo, že tento laser dokáže velmi dobře stimulovat tukové buňky tím způsobem, že začnou zkapalňovat tuk uvnitř sebe. Tato informace je zásadní pro využití laseru při neinvazivní bezbolestné liposukci. Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do mezibuněčného prostoru a dále pak do lymfatického systému. Přes tento systém se zkapalněný tuk dostává do jater, kde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla pryč.

Tato metoda LLLT spočívá v jeho schopnosti uvolňovat triglyceridy z cílových tukových buněk.Tento proces je tělu přirozený a představuje pro organismus maximálně šetrnou až téměř přírodní možnost jak se zbavit přebytečného tuku. Během ošetření nebudete cítit horko ani žádné jiné nepříjemné pocity.

Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40-60 g tuku, což představuje 1600-2100 kilojaulů.

Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do mezibuněčného prostoru a dále pak do lymfatického systému. Přes tento systém se zkapalněný tuk dostává do lymfatického systému, kde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla pryč. Tento proces je okamžitý, proto je třeba doržovat doporučený pitný režim!

Ošetření, které probíhá v délce 2 týdnů, vás nijak neomezuje ve vašich běžných činnostech.

Při dodržování veškerých doporučení jako je doplňování tekutin, kdy se doporučuje denně vypít minimálně 2 litry čisté neperlivé vody, absence kofeinových a alkoholických nápojů, můžou klienti dosáhnout za pouhých 6 ošetření v průměru ztrátu až 9-10 cm v pase, bocích a stehnech. Větší výsledky zaznamenáte po 4 – 6 ošetření (tj. po 14 dnech), kdy je potřeba nechat tělu čas, aby odplavilo veškeré uvolněné tuky v důsledku ošetření. Ošetření můžete podstoupit opakovaně, buď hned po ukončení základního programu nebo také s několikaměsíční pauzou. Při opakovaném ošetření můžete samozřejmě očekávat ještě výraznější účinky.

Náš přístroj je vybaven kvalitními janonskými laserovými diodami. Neveřte laciným strojům dováženým z Číny.